Aktualności Osiągnięcia / Wydarzenia

Dzień Business Unit Managera 2023

Innowacyjność usług utrzymania ruchu Actemium wkracza na ścieżkę Przemysłu 4.0.

Actemium na czele innowacyjności podczas BUM Day 2023 w Berlinie


 

Efektywne usługi utrzymania ruchu produkcyjnego – Actemium w działaniu.

Współkreując Przemysł 4.0 – BUM Day 2023

W dniach 29-30 czerwca 2023 roku w Berlinie odbyło się wydarzenie BUM Day 2023, będące ważnym forum wymiany doświadczeń w Grupie VINCI. Spotkanie zgromadziło około 650 gości z różnych zakątków świata. Reprezentowali oni takie kraje jak Australia, Indonezja, Indie, Maroko, Brazylia, USA, Kanada, Gujana Francuska oraz prawie wszystkie kraje Europy.


Podczas tego prestiżowego wydarzenia Actemium Polska bylo reprezentowane przez Dyrektora Waldemara Binkowskiego oraz Business Unit Managerów: Piotra Gaca, Pawła Kubiaczyka i Jarosława Łopatkę. Ich obecność umożliwiła aktywny udział w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. Skupiały się one na kluczowych sektorach przemysłowych, takich jak automatyka, robotyka, logistyka, chemia i wiele innych.
Jednym z najważniejszych punktów spotkania był wyjątkowy panel sesyjny. W trakcie panelu Actemium miało zaszczyt przedstawić swoje innowacyjne podejście zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Firma podzieliła się szeroką gamą zaawansowanych rozwiązań z zakresu utrzymania ruchu. Rozwiązania te odgrywają kluczową rolę w doskonaleniu i optymalizacji procesów produkcyjnych.
Wychodząc naprzeciw wyzwaniom Przemysłu 4.0, Actemium stale inwestuje w rozwijanie zaawansowanych technologii. Należą do nich takich Internet Rzeczy (IoT), sztuczna inteligencja i robotyka współpracująca. Te innowacyjne rozwiązania przyczyniają się do zwiększenia wydajności, precyzji i bezpieczeństwa w różnorodnych działaniach związanych z budową instalacji zasilających, automatyką, robotyką oraz relokacją maszyn.
BUM Day 2023 w Berlinie stał się nie tylko doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z ekspertami z branży, ale także dowodem na to, że Actemium stoi na czele rewolucji przemysłowej. Firma nie tylko odgrywa aktywną rolę we współkształtowaniu Przemysłu 4.0, ale także inspiruje innych, prezentując unikalne rozwiązania, które poprawiają efektywność i konkurencyjność przemysłu na całym świecie.

Actemium liderem rozwiązań dla przemysłu!