INSTALACJE SANITARNE I WENTYLACYJNE

Realizując kontrakty dla branż przemysłowych, zdobyliśmy szeroką wiedzę na temat wymagań związanych z zapleczem technicznym urządzeń przemysłowych.
Wykorzystując własne ekipy montażowe z branży sanitarnej, efektywnie, terminowo i bezpiecznie przeprowadzamy prace montażowe.

 • Instalacje   wodno-kanalizacyjne

  Przebudowy i modernizacje instalacji wodno-kanalizacyjnych w obiektach przemysłowych, biurowych i budynkach użyteczności publicznej

  Oferujemy usługi modernizacji i przebudowy instalacji sanitarnych, dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Nasze rozwiązania uwzględniają wymagania związane z funkcjonowaniem linii produkcyjnych i technologicznych, takie jak parametry jakościowe i wydajnościowe, a także wytyczne związane z ochroną środowiska i zagrożeniami ze strony substancji toksycznych.

 • Instalacje grzewcze i chłodnicze

  Projektowanie i budowa instalacji grzewczych, ciepła technologicznego oraz instalacji chłodniczych dla klimatyzacji i procesów przemysłowych

  Budujemy i modernizujemy systemy grzewcze i chłodnicze wykorzystywane w przemyśle. Obejmują one ciepło techniczne i instalacje chłodnicze wykorzystywane przez systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz systemy wspomagające procesy technologiczne. W ramach naszych usług instalujemy centrale wentylacyjne oraz wysokowydajne kurtyny powietrzne.

 • Instalacje wentylacji i klimatyzacji

  Przemysłowe systemy wentylacji i klimatyzacji pracujące w warunkach zagrożenia przekroczeniem dopuszczalnych stężeń

  Montujemy systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne w biurowcach oraz zakładach przemysłowych. W ramach naszych usług oferujemy montaż urządzeń do wentylacji strefowej i miejscowej z odzyskiwaniem ciepła. W szczególności, instalujemy urządzenia, które pozwalają na pracę w warunkach przekroczenia NDS dla pyłów i oparów toksycznych oraz substancji chemicznie agresywnych.

 • Instalacje i przyłącza sieci gazowej

  Budowa i modernizacja przemysłowych stacji gazowych i instalacji gazowych LPG i LNG, automatyka i sterowanie przemysłowych stacji gazu

  Wykonujemy przyłącza i instalacje gazowe w zakładach przemysłowych do zasilania w gaz linii technologicznych. Montujemy parowniki, reduktory i miksery gazowe, wykorzystując wyłącznie armaturę najbardziej renomowanych producentów. W szczególności, specjalizujemy się w projektowaniu oraz instalacji systemów sterowania, automatyki i monitorowania rozprowadzania gazu.

 • Instalacje sprężonego powietrza

  Projektowanie i budowa instalacji sprężonego powietrza do zasilania wydajnych, przemysłowych instalacji pneumatycznych

  Budujemy przemysłowe instalacje do rozprowadzania sprężonego powietrza, które zapewniają zasilanie urządzeń udarowych, przecinarek, urządzeń lakierniczych, do pneumatycznego transportu materiałów sypkich oraz do chłodzenia i suszenia w procesie obróbki. Ponadto, oferujemy zautomatyzowane systemy, które uwzględniają wymagania dotyczące ilości odbiorów oraz ciśnienia gazu.

 • Instalacje gazów technicznych i specjalnych

  Instalacje gazów technicznych wykorzystywanych w spawalnictwie, gazów specjalnych oraz gazów wysokiej czystości

  Zajmujemy się realizacją projektów związanych z budową instalacji do wytwarzania i rozprowadzania gazów technicznych, takich jak azot, tlen, spawalnicze mieszanki osłonowe, amoniak oraz sprężone powietrze. Dodatkowo oferujemy instalacje kriogeniczne oraz gazów wysokiej czystości. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania, włącznie z automatyką, sterowaniem czujnikami oraz urządzeniami do detekcji gazów.