SYSTEMY STEROWANIA I AUTOMATYKI

Budujemy swoje know-how z zakresu automatyki od roku 2002, realizując kontrakty dla branży gazowej, chemicznej, petrochemicznej, automotive i przemysłu lotniczego.
Wszystkie inwestycje z zakresu automatyki są realizowane terminowo i zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi.

 • Aparatura kontrolno-pomiarowa

  Systemy sterujące zautomatyzowanych linii produkcyjnych, instalacje nadzorujące procesy technologiczne, oprogramowanie robotów przemysłowych

  Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów sterowania dla procesów przemysłowych, w tym sterowniki PLC, oprogramowanie, moduły WE/WY, czujniki oraz moduły wykonawcze. Projektujemy i wykonujemy bezpieczne i niezawodne sieci sterowników PLC, które są zintegrowane z systemami produkcyjnymi. Ponadto, zajmujemy się również programowaniem stanowisk zrobotyzowanych.

 • Systemy nadzorujące SCADA

  Systemy SCADA wizualizujące i sterujące procesami technologicznymi zwiększające bezpieczeństwo i wydajność systemów produkcyjnych

  Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania monitorującego i sterującego procesami produkcyjnymi, które współpracuje z systemami hurtowni danych przedsiębiorstwa. Oferujemy wsparcie w wykorzystaniu tych danych do analizy data mining, umożliwiającej zaawansowane raportowanie, a także do predykcji awarii i optymalizacji konserwacji maszyn i urządzeń przemysłowych.

 • Przemysłowy Internet Rzeczy IoT

  Internet Rzeczy IoT dla systemów produkcyjnych, integracja rozproszonych systemów sterujących i monitorujących, przetwarzanie danych

  Integrujemy systemy wykorzystujące Internet Rzeczy IoT. Tworzymy systemy akwizycji danych z sensorów przemysłowych, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo informatyczne. Oferujemy również wsparcie w zakresie przetwarzania danych z IoT oraz systemów SCADA, a także w wykorzystaniu technik machine learning oraz sztucznej inteligencji do analiz i raportowania biznesowego.

 • Sterowanie centralami wentylacyjnymi

  Zaawansowane systemy sterujące wysokowydajnymi urządzeniami wentylacyjnymi wykorzystywanymi w przemyśle

  Zajmujemy się budową instalacji sterowania dla przemysłowych systemów wentylacyjnych, wyposażonych w siłowniki przepustnic, czujniki temperatury, termostaty oraz układy monitorujące filtry i utrzymujące ciśnienie w systemie, zapewniające odpowiednią wilgotność i czystość powietrza. Nasze rozwiązania umożliwiają również śledzenie zawartości dwutlenku węgla i innych gazów w powietrzu.

 • Systemy zarządzania budynkami BMS

  Systemy zarządzania systemami elektrycznymi, alarmowymi, grzewczymi i wentylacyjnymi w Budynkach Inteligentnych

  Specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji systemów monitorujących i sterujących oświetleniem, żaluzjami, ogrzewaniem i klimatyzacją, a także instalacjami ppoż, antywłamaniowymi, bramami i kontrolą dostępu. Oferujemy wsparcie przy projektowaniu systemów akwizycji danych z tych systemów oraz przy tworzeniu zaawansowanych raportów dla zarządców i ochrony obiektów.

 • Prefabrykacja szaf sterujących i rozdzielczych

  Szafy sterujące i elektryczne dedykowane dla zakładów przemysłowych, wyspecjalizowanych linii technologicznych oraz dużych obiektów budowlanych

  Projektujemy, prefabrykujemy i instalujemy szafy sterownicze i elektryczne w obiektach przemysłowych i biurowcach. Wykorzystujemy elementy renomowanych producentów, aby zapewnić wysoką jakość naszych rozwiązań. Oferujemy również dostawy urządzeń elektrycznych w szerokim zakresie. Nasi doświadczeni instalatorzy oraz specjaliści od pomiarów elektrycznych zapewniają wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.