Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę!

Actemium to firma, która stawia na rozwój swoich pracowników. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, szkolenia i możliwości awansu. Dołącz do nas i stań się częścią dynamicznego zespołu!
Wierzymy w ludzkie wartości!

Więcej ofert na Pracuj.pl.


Nie ma oferty dla Ciebie?

Prześlij nam swoje CV.

Jeśli w tej chwili nie ma odpowiedniej dla Ciebie oferty pracy, nie martw się! W Actemium cenimy indywidualność i różnorodność umiejętności naszych potencjalnych pracowników. Dlatego też zachęcamy Cię do kontaktu i przesłania nam swojego CV.
 
Nie ważne, czy jesteś świeżym absolwentem czy doświadczonym specjalistą – szukamy osób, które chcą się rozwijać i wspólnie tworzyć przyszłość przemysłu. Prześlij nam swoje CV, a jeżeli pojawi się oferta odpowiadająca Twoim umiejętnościom i zainteresowaniom, skontaktujemy się z Tobą.
 
W Actemium dbamy o to, aby nasz zespół składał się z osób ambitnych, zaangażowanych i gotowych do podejmowania nowych wyzwań. Jeżeli podzielasz naszą pasję do technologii, automatyki i innowacji, dołącz do naszego zespołu i razem zmieniajmy przemysł na lepsze.
 
Zapraszamy również studentów na praktyki studenckie i staże zawodowe. Jeśli jesteś studentem i chcesz zdobywać doświadczenie w dynamicznym środowisku przemysłowym, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o możliwościach praktyk i staży w Actemium.
 
Dołącz do nas i razem z nami zacznij tworzyć przyszłość przemysłu.
 
Nie czekaj dłużej! Aplikuj już teraz!
 

 
 

cegelec.polska@actemium.com

NAJNOWSZE OFERTY PRACY:

Zapraszamy do kontaktu drogą e-mail: cegelec.polska@actemium.com

CAŁY CZAS POSZUKUJEMY:

Zapraszamy do kontaktu drogą e-mail: cegelec.polska@actemium.com