Rozwiązania dla branży automotive

Współpracujemy z sięcią Actemium, realizując projekty związane z automatyką i sterowaniem w produkcji samochodów, systemów robotycznych, zasilania i automatyki budynkowej.
Oferujemy usługi związane z przenoszeniem linii produkcyjnych pojazdów elektrycznych i hybrydowych oraz wdrażaniem technologii bezpieczeństwa pojazdów i systemów asystujących.
Wspieramy naszych klientów w zapewnieniu ciągłości pracy linii produkcyjnych i świadczymy usługi związane z monitorowaniem stanu maszyn i zapewnieniem optymalnej wydajności.
Nasza firma pomaga klientom wykorzystać nowoczesne technologie, takie jak rozszerzona rzeczywistość, Internet Rzeczy (IoT), big data, machine learning i cloud computing.

 • Automatyka, sterowanie, zasilanie

  Modernizacje istniejących linii produkcyjnych, integracja systemów produkcyjnych, uruchamianie linii produkcyjnych

  Zajmujemy się modernizacją linii produkcyjnych poprzez ich robotyzację i automatyzację. Wdrażamy również systemy zdalnego monitorowania i sterowania oraz systemy wizualizujące procesy produkcyjne. Nasze rozwiązania opierają się na integracji systemów za pomocą oprogramowania SCADA oraz wykorzystują Internet Rzeczy oraz oprogramowanie oparte na uczeniu maszynowym do planowania produkcji.

 • Relokacje maszyn i linii produkcyjnych

  Przeniesienia linii produkcyjnych, uruchomienia i optymalizacje nowych linii produkcyjnych, szkolenia pracowników w zakresie obsługi

  Oferujemy kompleksowe ekspertyzy w zakresie demontażu, transportu i ponownego montażu maszyn i linii produkcyjnych, wraz z ich uruchomieniem i optymalizacją w nowym miejscu. W trakcie przenoszenia linii produkcyjnej do innego zakładu zajmujemy się również jej modernizacją poprzez instalację i integrację nowych systemów sterowania i automatyki przemysłowej oraz adaptaptujemy infrastrukturę w nowej lokalizacji.

 • Zapewnienie ciągłości produkcji

  Utrzymanie sprawności maszyn, modernizacje i rekonstrukcje linii produkcyjnych, poprawa efektywności działania

  Specjalizujemy się w wykonywaniu przeglądów i konserwacji maszyn stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Wykonujemy również naprawy awaryjne oraz zaawansowaną diagnostykę z wykorzystaniem oprogramowania opartego na algorytmach uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Nasze usługi wspierają działania zwiększające bezpieczeństwo pracowników i urządzeń zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

 • Internet Rzeczy i oprogramowanie dla przemysłu

  Dostawy oprogramowania do przemysłu, dostawy, konfiguracja i utrzymanie urządzeń Internetu Rzeczy IoT, rozwiązania chmurowe

  Nasza oferta obejmuje również usługi związane z wytwarzaniem i wdrażaniem oprogramowania dla przemysłu. Jesteśmy specjalistami w integracji systemów MES, SCADA i ERP. Wspieramy naszych klientów w wdrażaniu rozwiązań związanych z cyfrową transformacją zakładów produkcyjnych, w tym z zastosowaniem technologii IoT, Big Data oraz Cloud Computing. Proponujemy także rozwiązania umożliwiające zapewnienie bezpieczeństwa IT w przemyśle.