Aktualności Wydarzenia

Czekamy na Ciebie

Rozpocznij Swoją Karierę z Actemium Polska

Twoja przyszłość z Actemium Polska – czekamy na Ciebie


 

Twój start w karierze z Actemium: staże i praktyki – Bramy otwarte dla przyszłości.

Actemium Polska – oferując zatrudnienie – jest też organizatorem programu staży i praktyk zawodowych, które oferują absolwentom i studentom ostatnich lat studiów możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów. Program ten jest idealny zarówno dla osób bez doświadczenia zawodowego, jak i tych, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności zawodowe. Jako część międzynarodowej sieci Actemium, gwarantujemy możliwość pracy w międzynarodowym środowisku przy realizacji innowacyjnych projektów.

Kogo szukamy:

  • Elektryków
  • Elektromechaników
  • Mechaników
  • Automatyków i specjalistów od robotyki
  • Specjalistów z innych dziedzin

Unikalna okazja: praktyki na Uprawnienia Budowlane

Nasza oferta zatrudnienia uwzględnia specjalną możliwość odbycia praktyk, niezbędnych do przystąpienia do egzaminu na uprawnienia budowlane elektryczne przyznawane przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. To idealna ścieżka dla osób, które aspirują do pełnienia w przyszłości funkcji kierownika robót elektrycznych, projektanta instalacji elektrycznych lub inspektora nadzoru robót elektrycznych i elektroenergetycznych.

Twoja szansa na międzynarodową karierę i innowacyjne projekty

Praca w Actemium Polska otwiera drzwi do fascynującego świata międzynarodowych projektów. Tworzymy innowacyjne rozwiązania dla przemysłu, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dołącz do nas, aby zyskać cenne doświadczenie i kształtować przyszłość przemysłu razem z nami!

KSZTAŁTUJ PRZEMYSŁ RAZEM Z ACTEMIUMSTAŻE I PRAKTYKI DLA ODWAŻNYCH